Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW ESSNTL BIKE SHORT LBR MR
W NSW ESSNTL BIKE SHORT LBR MR
W NSW ESSNTL BIKE SHORT LBR MR
W NSW ESSNTL BIKE SHORT LBR MR
Женски бициклистички
Код на производ:
(CZ8526-010)
NIKE

W NSW ESSNTL BIKE SHORT LBR MR

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална Цена
1.990 ДЕН
Моментална Цена
1.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските бициклистички Nike Sportswear Essential Bike Shorts се одличен избор за разни спортски активности - од пилатес и јога, преку теретана, до активности на отворено. Подетално

Женските бициклистички Nike Sportswear Essential Bike Shorts се одличен избор за разни спортски активности - од пилатес и јога, преку теретана, до активности на отворено.

Еластичниот материјал ви дава целосна слобода на движење за да го задржите фокусот на финишот, додека технологијата на ткаенина Dri-FIT ја контролира влагата, со цел да останете суви и свежи до крајот на трката.

Со својот привлечен дизајн, создаден за движење, Nike Sportswear Essential Bike Shorts ви даваат поддршка да ги надминете сите граници.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Висок струк
 • Dri-FIT технологија
 • Рефлектирачко лого Nike
 • Материјал: 80% полиестер, 20% еластин
 • Боја: црна
 • Код на производ: CZ8526-010
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Женските бициклистички Nike Sportswear Essential Bike Shorts се одличен избор за разни спортски активности - од пилатес и јога, преку теретана, до активности на отворено.

Еластичниот материјал ви дава целосна слобода на движење за да го задржите фокусот на финишот, додека технологијата на ткаенина Dri-FIT ја контролира влагата, со цел да останете суви и свежи до крајот на трката.

Со својот привлечен дизајн, создаден за движење, Nike Sportswear Essential Bike Shorts ви даваат поддршка да ги надминете сите граници.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Висок струк
 • Dri-FIT технологија
 • Рефлектирачко лого Nike
 • Материјал: 80% полиестер, 20% еластин
 • Боја: црна
 • Код на производ: CZ8526-010
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош