Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NIKE ONE MR TGHT 2.0
W NIKE ONE MR TGHT 2.0
W NIKE ONE MR TGHT 2.0
W NIKE ONE MR TGHT 2.0
W NIKE ONE MR TGHT 2.0
W NIKE ONE MR TGHT 2.0
W NIKE ONE MR TGHT 2.0
W NIKE ONE MR TGHT 2.0
W NIKE ONE MR TGHT 2.0
W NIKE ONE MR TGHT 2.0
Женски хеланки
Код на производ:
(DD0252-010)
NIKE

W NIKE ONE MR TGHT 2.0

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална Цена
2.690 ДЕН
Моментална Цена
2.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike W NK ONE DF MR TGT се женски хеланки кои имаат сè што ви треба за да го направите вашиот интензивен тренинг поудобен. Еластичната ткаенина совршено се прилепува на телото. Подетално

Nike W NK ONE DF MR TGT се женски хеланки кои имаат сè што ви треба за да го направите вашиот интензивен тренинг поудобен.

Еластичната ткаенина совршено се прилепува на телото.

Материјалот со брзо-апсорбирачка технологија Dri-FIT ви помага да останете суви и фокусирани на спортските цели.

Потребните мали предмети можете да ги чувате во џебовите.

Овие женски хеланки за тренинг се идеална комбинација на атрактивен спортски дизајн и функционалност.

Спецификации:

 • Женски хеланки за тренинг
 • Технологија Dri-FIT
 • Состав: 79% полиестер, 21% еластин
 • Перење во машина
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: DD0252-010
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike W NK ONE DF MR TGT се женски хеланки кои имаат сè што ви треба за да го направите вашиот интензивен тренинг поудобен.

Еластичната ткаенина совршено се прилепува на телото.

Материјалот со брзо-апсорбирачка технологија Dri-FIT ви помага да останете суви и фокусирани на спортските цели.

Потребните мали предмети можете да ги чувате во џебовите.

Овие женски хеланки за тренинг се идеална комбинација на атрактивен спортски дизајн и функционалност.

Спецификации:

 • Женски хеланки за тренинг
 • Технологија Dri-FIT
 • Состав: 79% полиестер, 21% еластин
 • Перење во машина
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: DD0252-010
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки CZ9779-010
2.018 ДЕН
Заштеда 25%
2.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки DD0245-010
Nike W NK ONE DF MR CPRI TGT се женски хеланки дизајнирани за тренинг. Можете да ги но...
1.912 ДЕН
Заштеда 20%
2.390 ДЕН
Помош