Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W 3S TR TS
W 3S TR TS
W 3S TR TS
W 3S TR TS
W 3S TR TS
W 3S TR TS
W 3S TR TS
W 3S TR TS
W 3S TR TS
W 3S TR TS
Код на производ:
(GM5534)
adidas

W 3S TR TS

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ПОПУСТ НА НОВАТА КОЛЕКЦИЈА КОЈ НЕ СЕ ПРОПУШТА

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална Цена
3.988 ДЕН
Цена со попуст
3.390 ДЕН
Заштеда: 598 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIALS TRACKSUIT се женски тренерки со едноставен дизајн што можете да ги носите секој ден. Горниот дел е стандарден крој со патент по целата должина. Подетално

adidas ESSENTIALS TRACKSUIT се женски тренерки со едноставен дизајн што можете да ги носите секој ден.

Горниот дел е стандарден крој со патент по целата должина.

Долниот дел од тренерката е потесен и е инспириран од класичниот спортски стил со мало лого на adidas на едната нога.

При изработката на горниот дел од тренерките за жени, брендот adidas користеше рециклиран полиестер со цел да ги зачува природните ресурси и да го намали загадувањето.

 

Спецификации:

• Состав: 100% рециклиран полиестер

• Перење во машина

• Боја: црна

• Шифра на артикл: GM5534

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas ESSENTIALS TRACKSUIT се женски тренерки со едноставен дизајн што можете да ги носите секој ден.

Горниот дел е стандарден крој со патент по целата должина.

Долниот дел од тренерката е потесен и е инспириран од класичниот спортски стил со мало лого на adidas на едната нога.

При изработката на горниот дел од тренерките за жени, брендот adidas користеше рециклиран полиестер со цел да ги зачува природните ресурси и да го намали загадувањето.

 

Спецификации:

• Состав: 100% рециклиран полиестер

• Перење во машина

• Боја: црна

• Шифра на артикл: GM5534

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош