Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW TCH FLC PANT
W NSW TCH FLC PANT
W NSW TCH FLC PANT
W NSW TCH FLC PANT
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(CW4292-010)
NIKE

W NSW TCH FLC PANT

Претходна цена
6.190 ДЕН
Моментална Цена
6.190 ДЕН
Цена со попуст
4.952 ДЕН
Заштеда: 1.238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 76-83
 • YSM *
 • SM *
 • S 83-90
 • YMD *
 • MD *
 • M 90-97
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 97-104
 • XL 104-114
 • 2XL 114-124
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Долниот дел женски тренерки Nike Sportswear Tech Fleece ќе ве стоплат и ќе ви создадат чувство на удобност. Специфичните детали ги прават одлични за секојдневно носење. Подетално

Долниот дел женски тренерки Nike Sportswear Tech Fleece ќе ве стоплат и ќе ви создадат чувство на удобност.

Специфичните детали ги прават одлични за секојдневно носење.

Внатрешниот џеб е наменет за чување клучеви или телефон.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна

 • Опуштен крој

 • Перење во машина

 • Состав на материјал: 69% памук, 31% полиестер

 • Шифра на артикл: CW4292-010

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 76-83
S 83-90
M 90-97
L 97-104
XL 104-114
2XL 114-124

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Долниот дел женски тренерки Nike Sportswear Tech Fleece ќе ве стоплат и ќе ви создадат чувство на удобност.

Специфичните детали ги прават одлични за секојдневно носење.

Внатрешниот џеб е наменет за чување клучеви или телефон.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна

 • Опуштен крој

 • Перење во машина

 • Состав на материјал: 69% памук, 31% полиестер

 • Шифра на артикл: CW4292-010

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 76-83
S 83-90
M 90-97
L 97-104
XL 104-114
2XL 114-124

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Долниот дел тренерки Nike Sportswear Velor Joggers имаат удобен крој со суптилен vintag...
2.653 ДЕН
Заштеда 30%
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Nike W NSW HRTG JOGGER VELOR се долен дел женски тренерки. Многу се пријатни и греат. К...
2.653 ДЕН
Заштеда 30%
3.790 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""