Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW CE POLO MATCHUP PQ
M NSW CE POLO MATCHUP PQ
M NSW CE POLO MATCHUP PQ
M NSW CE POLO MATCHUP PQ
M NSW CE POLO MATCHUP PQ
M NSW CE POLO MATCHUP PQ
M NSW CE POLO MATCHUP PQ
M NSW CE POLO MATCHUP PQ
M NSW CE POLO MATCHUP PQ
M NSW CE POLO MATCHUP PQ
Машка маица
Код на производ:
(CJ4456-410)
NIKE

M NSW CE POLO MATCHUP PQ

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.568 ДЕН
Заштеда: 522 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 88
 • YSM *
 • SM *
 • S 88-96
 • YMD *
 • MD *
 • M 96-104
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 104-114
 • XL 112-124
 • 2XL 124-136
 • 3XL 136-148
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE LFS M NSW CE POLO MATCHUP PQ е машка маица со кратки ракави. Класичниот дизајн со две копчиња и преклопена јака носи врвен квалитет и елегантен изглед. Подетално

NIKE LFS M NSW CE POLO MATCHUP PQ е машка маица со кратки ракави.

Класичниот дизајн со две копчиња и преклопена јака носи врвен квалитет и елегантен изглед.

Направен е од високо квалитетен памук кој дава чувство на мекост и удобност.

Страничните џебови даваат опуштен изглед.

Оваа маица е одличен избор за сите што сакаат спортски, елегантен стил.

Ќе се чувствувате пријатно во оваа маица цел ден.

Лесно ќе ја комбинирате со остатокот од вашата гардероба.

Можете да ја носите за време на разни активности.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 100% памук

 • Дозволена е машина за перење

 • Dri-FIT технологија

 • Прикажана боја: Темносина

 • Шифра на артикл: CJ4456-410

Карактеристика Вредност
Категорија Поло маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S 88-96
XL 112-124
XS 88
M 96-104
L 104-114
2XL 124-136
3XL 136-148

Остави коментар

Trenutno nema komentara

NIKE LFS M NSW CE POLO MATCHUP PQ е машка маица со кратки ракави.

Класичниот дизајн со две копчиња и преклопена јака носи врвен квалитет и елегантен изглед.

Направен е од високо квалитетен памук кој дава чувство на мекост и удобност.

Страничните џебови даваат опуштен изглед.

Оваа маица е одличен избор за сите што сакаат спортски, елегантен стил.

Ќе се чувствувате пријатно во оваа маица цел ден.

Лесно ќе ја комбинирате со остатокот од вашата гардероба.

Можете да ја носите за време на разни активности.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 100% памук

 • Дозволена е машина за перење

 • Dri-FIT технологија

 • Прикажана боја: Темносина

 • Шифра на артикл: CJ4456-410

Карактеристика Вредност
Категорија Поло маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S 88-96
XL 112-124
XS 88
M 96-104
L 104-114
2XL 124-136
3XL 136-148

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Поло маица CJ4465-410
Nike Sportswear Men's Striped Polo е машка lifestyle поло маица која комбинира клас...
2.093 ДЕН
Заштеда 25%
2.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Помош
string(0) ""
string(0) ""