за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

adidas за жени

Патики Код на производ: GZ6786
5.088 ДЕН
4.070 ДЕН
Заштеда: 1.018 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 5 38 23.5
  • 7 40 2/3 25.5
  • 7- 41 1/3 26
Зачувајте во листата на желби