за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Nike комбинација за девојиња

Патики Код на производ: DJ6040-600
3.090 ДЕН
2.627 ДЕН
Заштеда: 463 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 10.5 10.5
 • 11.5 11.5
 • 12.5 12.5
 • 13.5 13.5
Зачувајте во листата на желби