за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

adidas комбинација за девојчиња

Тренерка Код на производ: IC0112
3.388 ДЕН
2.710 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Додај во кошничка
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
  • 128 7-8г.
  • 140 9-10г.
  • 152 11-12г.
  • 164 13-14г.
  • 170 14-15г.
Зачувајте во листата на желби