Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

LUSSARI стил за секојдневни активности

Патики Код на производ: CD5432-124
8.490 ДЕН
6.792 ДЕН
Заштеда: 1.698 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
Зачувајте во листата на желби
Дуксер Код на производ: SSA231F603-61
4.090 ДЕН
2.454 ДЕН
Заштеда: 1.636 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Зачувајте во листата на желби
Долен дел тренерки Код на производ: SSA231F104-61
3.190 ДЕН
1.914 ДЕН
Заштеда: 1.276 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини EU
Големини
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Зачувајте во листата на желби