Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Ролери

по страна
Освежи филтри
Пол
Намена
Бренд
Возраст
Големина
Цена
39 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Ролери PW-153B-DUO
2.243,00 ДЕН
Заштеда 25%
2.990,00 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
2932
3336
3437
3740
4043
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Ролери PW-153B-BLGR
2.018,00 ДЕН
Заштеда 25%
2.690,00 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
2932
3336
3740
4043
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Ролери PW-153B-RED
1.868,00 ДЕН
Заштеда 25%
2.490,00 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
2932
3336
3740
4043
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Ролери PW-117C-SPORT
2.018,00 ДЕН
Заштеда 25%
2.690,00 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
2629
3033
3437
3538
3841
3942
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Ролери PW-117C-SET-FLOW
2.768,00 ДЕН
Заштеда 25%
3.690,00 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
2629
3033
3437
3538
3841
3942
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ролери PW-122-ENJOY
1.493,00 ДЕН
Заштеда 25%
1.990,00 ДЕН
Големина
2730
3134
3538
3942
4346
4750
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Ролери PW-117C- SPORT-WT
2.018,00 ДЕН
Заштеда 25%
2.690,00 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
2629
3033
3336
3437
3841
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Ролери PW-117C-BLGR
1.868,00 ДЕН
Заштеда 25%
2.490,00 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
2629
3033
3336
3437
3841
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Ролери PW-117C-SPORT-BL
1.793,00 ДЕН
Заштеда 25%
2.390,00 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
2629
3033
3437
3538
3841
3942
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Ролери PW-117-WAVE
2.490,00 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
2629
3033
3336
3437
3841
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Ролери PW-126B-STAMP
2.990,00 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
2932
3336
3437
3740
4043
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Ролери PW-126B-PNK-WHT
1.914,00 ДЕН
Заштеда 36%
2.990,00 ДЕН
Големина
2629
2932
3033
3336
3437
3740
3841
4043
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Ролери PW-126B-BLK-TUR
2.990,00 ДЕН
Големина
2629
2932
3033
3336
3437
3740
3841
4043
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Ролери PW-117-FLY-PNK
3.090,00 ДЕН
Големина
2629
3033
3437
3841
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Ролери PW-117-WP
2.490,00 ДЕН
Големина
2629
3033
3437
3841
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Ролери PW-117-TUR
1.868,00 ДЕН
Заштеда 25%
2.490,00 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
2629
3033
3336
3437
3841
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Ролери PW-117-PUR
2.490,00 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
2629
3033
3336
3437
3841
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Ролери PW-126B-BLK-PNK
2.990,00 ДЕН
Големина
2629
2932
3033
3336
3437
3740
3841
4043
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Ролери PW-117-FREE
2.490,00 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
2629
3033
3336
3437
3841
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Ролери PW-126B-DOT
2.990,00 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
2932
3336
3437
3740
4043
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Ролери PW-117-DPW
2.490,00 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
2629
3033
3437
3740
3841
4043
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Ролери PW-117-BCW
2.490,00 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
2629
3033
3437
3740
3841
4043
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ролери PW-126-BAM
2.790,00 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
2932
3336
3437
3740
4043
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Ролери PW-117-ORG
2.490,00 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
2629
3033
3437
3740
3841
4043
Pročitajte

Колку побрзо ќе се помирите со фактот дека во одреден момент од нивниот раст, вашите деца ќе сакаат да возат ролерки, толку подобро за вас. Затоа, многу е подобро да купите квалитетна опрема, отколку да позајмите од пријателите. Ако, од друга страна, и вие сте љубител на возењето на ролери, тогаш сме сигурни дека целата потребна опрема е веќе во вашата колекција.

Кога станува збор за ролери за момчиња и ролерки за девојчиња од брендот Action, на Sport Vision Online Shop. Ова се детали што се многу важни ако вашите деца за прв пат возат ролери, затоа што со тоа ќе ја добијат потребната заштита од повреди. Ако, од друга страна, вашите малечки веќе пробале да возат ролери, сигурно ќе ги сакаат моделите достапни во нашата понуда.

Исто така обезбедете им и феноменални патики од добро познатите брендови, додека ранецот секогаш е добар избор за во него да ги сместите ролерките.

string(0) ""
string(0) ""