Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Производи

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
skechers
58 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 302669L-PKLV
Детски патики
array(0) {
}
3.137 ДЕН
Заштеда 15%
3.690 ДЕН
Големина
29,5
27
28
28,5
29
30
30,5
31
31,5
32
32,5
33
33,5
34
34,5
35
35,5
36
37
27,5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 167178-BLK
Женски патики
array(0) {
}
4.412 ДЕН
Заштеда 15%
5.190 ДЕН
Големина
35
35,5
36
36,5
37
37,5
38
38,5
39
39,5
40
40,5
41
41,5
42
42,5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 314435L-LVMT
Детски патики
array(0) {
}
3.392 ДЕН
Заштеда 15%
3.990 ДЕН
Големина
29,5
27
28
28,5
29
30
30,5
31
31,5
32
32,5
33
33,5
34
34,5
35
35,5
36
37
27,5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 401504N-NVBK
Детски патики
array(0) {
}
2.117 ДЕН
Заштеда 15%
2.490 ДЕН
Големина
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 403712L-BBLM
Детски патики
array(0) {
}
3.392 ДЕН
Заштеда 15%
3.990 ДЕН
Големина
29,5
27
28
28,5
29
30
30,5
31
31,5
32
32,5
33
33,5
34
34,5
35
35,5
36
37
27,5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 44620-CSNT
Женски патики
array(0) {
}
3.817 ДЕН
Заштеда 15%
4.490 ДЕН
Големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 149660-BKRG
Женски патики
array(0) {
}
3.137 ДЕН
Заштеда 15%
3.690 ДЕН
Големина
35
35,5
36
36,5
37
37,5
38
38,5
39
39,5
40
40,5
41
41,5
42
42,5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 49811-TAN
Женски патики
array(0) {
}
3.817 ДЕН
Заштеда 15%
4.490 ДЕН
Големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 44620-BLK
Женски патики
array(0) {
}
3.817 ДЕН
Заштеда 15%
4.490 ДЕН
Големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 88888301-BBK
Женски патики
array(0) {
}
2.627 ДЕН
Заштеда 15%
3.090 ДЕН
Големина
35
35,5
36
36,5
37
37,5
38
38,5
39
39,5
40
40,5
41
41,5
42
42,5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 49811-BLK
Женски патики
array(0) {
}
3.817 ДЕН
Заштеда 15%
4.490 ДЕН
Големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 117186-BLK
Женски патики
array(0) {
}
3.392 ДЕН
Заштеда 15%
3.990 ДЕН
Големина
35
35,5
36
36,5
37
37,5
38
38,5
39
39,5
40
40,5
41
41,5
42
42,5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 302680N-MLT
Детски патики
array(0) {
}
2.542 ДЕН
Заштеда 15%
2.990 ДЕН
Големина
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
23,5
25,5
26,5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 400135N-BBLM
Детски патики
array(0) {
}
2.542 ДЕН
Заштеда 15%
2.990 ДЕН
Големина
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
23,5
25,5
26,5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 402260L-BKMT
Детски патики
array(0) {
}
3.137 ДЕН
Заштеда 15%
3.690 ДЕН
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
39.5
40
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 237265-BKCC
Машки патики
array(0) {
}
3.392 ДЕН
Заштеда 15%
3.990 ДЕН
Големина
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
43.5
44
44.5
45
45.5
46
47
48
49
49.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 237265-OLV
Машки патики
array(0) {
}
3.392 ДЕН
Заштеда 15%
3.990 ДЕН
Големина
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
43.5
44
44.5
45
45.5
46
46.5
47
47.5
48
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 400135L-BBLM
Детски патики
array(0) {
}
2.882 ДЕН
Заштеда 15%
3.390 ДЕН
Големина
29,5
27
28
28,5
29
30
30,5
31
31,5
32
32,5
33
33,5
34
34,5
35
35,5
36
37
27,5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 220112-BKBL
Машки патики
array(0) {
}
3.647 ДЕН
Заштеда 15%
4.290 ДЕН
Големина
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
43.5
44
44.5
45
45.5
46
46.5
47
47.5
48
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 302434L-BKMT
Детски патики
array(0) {
}
2.372 ДЕН
Заштеда 15%
2.790 ДЕН
Големина
29,5
27
28
28,5
29
30
30,5
31
31,5
32
32,5
33
33,5
34
34,5
35
35,5
36
37
27,5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 220112-BKYL
Машки патики
array(0) {
}
3.647 ДЕН
Заштеда 15%
4.290 ДЕН
Големина
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
43.5
44
44.5
45
45.5
46
46.5
47
47.5
48
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 149660-LAV
Женски патики
array(0) {
}
3.137 ДЕН
Заштеда 15%
3.690 ДЕН
Големина
35
35,5
36
36,5
37
37,5
38
38,5
39
39,5
40
40,5
41
41,5
42
42,5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 302308N-PKMT
Детски патики
array(0) {
}
2.542 ДЕН
Заштеда 15%
2.990 ДЕН
Големина
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
23,5
25,5
26,5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 52758-BBK
Машки патики
array(0) {
}
4.290 ДЕН
Големина
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
43.5
44
44.5
45
45.5
46
46.5
47
47.5
48