Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Производи

по страна
Освежи филтри
Пол
Намена
Бренд
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
puma
6 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 365239-01
1.995,00 ДЕН
Заштеда 50%
3.990,00 ДЕН
Големина
35,5
36
37
37,5
38
38,5
39
40
40,5
41
42
42,5
43
44
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 365239-02
1.995,00 ДЕН
Заштеда 50%
3.990,00 ДЕН
Големина
35,5
36
37
37,5
38
38,5
39
40
40,5
41
42
42,5
43
44
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 366848-02
1.955,00 ДЕН
2.793,00 ДЕН
3.990,00 ДЕН
Големина
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 365995-02
1.845,00 ДЕН
Заштеда 50%
3.690,00 ДЕН
Големина
3
4,5
3,5
4
5
5,5
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
10
10,5
11
11,5
12
12,5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 365587-03
2.745,00 ДЕН
Заштеда 50%
5.490,00 ДЕН
Големина
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 363829-02
3.219,00 ДЕН
4.952,00 ДЕН
6.190,00 ДЕН
Големина
4,5
3,5
4
5
5,5
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
10
10,5
11
11,5
12
string(0) ""
string(0) ""