за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Printed Stash
NIKE Printed Stash
NIKE Printed Stash
NIKE Printed Stash
NIKE Printed Stash
NIKE Printed Stash
NIKE Printed Stash
NIKE Printed Stash
NIKE Printed Stash
NIKE Printed Stash
Код на производ: DV3079-010
NIKE

NIKE Printed Stash

Код на производ: DV3079-010
2.690 ДЕН
2.690 ДЕН
2.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • MISC Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец DN2555-010
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец DQ5764-010
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец DQ5653-623
2.090 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE Printed Stash
Ранец
NIKE Printed Stash