за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Sportswear Heritage 86 Futura Washed
NIKE Sportswear Heritage 86 Futura Washed
NIKE Sportswear Heritage 86 Futura Washed
NIKE Sportswear Heritage 86 Futura Washed
Код на производ: 913011-363
NIKE

NIKE Sportswear Heritage 86 Futura Washed

Код на производ: 913011-363
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
NIKE Sportswear Heritage 86 Futura Washed
Качкет
NIKE Sportswear Heritage 86 Futura Washed