за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas AEROREADY
adidas AEROREADY
adidas AEROREADY
adidas AEROREADY
adidas AEROREADY
adidas AEROREADY
Код на производ: HI5635
adidas

adidas AEROREADY

Код на производ: HI5635
Код на производителот: IE029
adidas AEROREADY се унисекс ракавици за удобност во зимските денови. Дајте им јасно на сите дознаење дека сте дел од тимот на 3-Stripes со овие ракавици. Без разлика дали ги носите наутро на свежо време или на прошетка во планина, овие ракавици ќе се погрижат да ви биде топло и удобно. На располагање ви се ракавици со кои ќе можете да ги користите сите видови екрани на допир. Спецификација: Унисекс ракавици Можност за користење на телефони со екрани на допир adidas лого Состав: 86% рециклиран полиестер, 14% еластин.
Prosečna ocena:
4
ocena
ocena
1
(Oceni)
1.788 ДЕН
1.788 ДЕН
1.430 ДЕН
Заштеда: 358 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas AEROREADY се унисекс ракавици за удобност во зимските денови. Дајте им јасно на сите дознаење дека сте дел од тимот на 3-Stripes со овие ракавици. Без разлика дали ги носите наутро на свежо време или на прошетка во планина, овие ракавици ќе се погрижат да ви биде топло и удобно. На располагање ви се ракавици со кои ќе можете да ги користите сите видови екрани на допир.
Спецификација:

 • Унисекс ракавици
 • Можност за користење на телефони со екрани на допир
 • adidas лого
 • Состав: 86% рециклиран полиестер, 14% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ракавици
  Пол Unisex
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  1.270 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.588 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas AEROREADY
  Ракавици
  adidas AEROREADY