за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UMBRO NEO SWERVE
Код на производ: 21333U-LVX
UMBRO

UMBRO NEO SWERVE

Код на производ: 21333U-LVX
1.090 ДЕН
1.090 ДЕН
763 ДЕН
Заштеда: 327 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 5 5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Топка
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд UMBRO
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Топка 21333U-LVR
654 ДЕН
Заштеда 40%
1.090 ДЕН
Додај во кошничка
UMBRO UMBRO NEO SWERVE
Топка
UMBRO UMBRO NEO SWERVE