за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE NIKE LIGHTWEIGHT SLEEVES 2.0 BLACK/SILVE
Код на производ: N.100.4268.042.LX
NIKE

NIKE NIKE LIGHTWEIGHT SLEEVES 2.0 BLACK/SILVE

Код на производ: N.100.4268.042.LX
1.990 ДЕН
1.990 ДЕН
1.592 ДЕН
Заштеда: 398 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NS Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Ракав
Пол Unisex
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ракав N.100.4268.042.SM
1.592 ДЕН
Заштеда 20%
1.990 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE NIKE NIKE LIGHTWEIGHT SLEEVES 2.0 BLACK/SILVE
Ракав
NIKE NIKE NIKE LIGHTWEIGHT SLEEVES 2.0 BLACK/SILVE