за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Yoga
adidas Yoga
adidas Yoga
adidas Yoga
adidas Yoga
adidas Yoga
Код на производ: HZ5945
adidas

adidas Yoga

Код на производ: HZ5945
Код на производителот: DRE85
Совршен придружник за јогините во движење, женската чанта за јога adidas YOGA изгледа добро и работи напорно за вас. Со својата пространа главна преграда, повеќе патенти и внатрешни мрежести џебови, ќе ја одржува вашата опрема организирана и подготвена. Сè што треба да направите е да ја закачите јога душекот, да ги префрлите рачките преку рамениците и да тргнете. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adiddas што помага да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Димензии: 18,5 cm x 46 cm x 38 cm Волумен: 30,25л Главна преграда и преден џеб со патент Внатрешен мрежен џеб Внатрешни џебови Долги рачки за носење Лента за прицврстување на подлогата за јога Состав: 100% рециклиран полиестер.
2.688 ДЕН
2.688 ДЕН
2.150 ДЕН
Заштеда: 538 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NS Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Совршен придружник за јогините во движење, женската чанта за јога adidas YOGA изгледа добро и работи напорно за вас. Со својата пространа главна преграда, повеќе патенти и внатрешни мрежести џебови, ќе ја одржува вашата опрема организирана и подготвена. Сè што треба да направите е да ја закачите јога душекот, да ги префрлите рачките преку рамениците и да тргнете. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adiddas што помага да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација:

 • Димензии: 18,5 cm x 46 cm x 38 cm
 • Волумен: 30,25л
 • Главна преграда и преден џеб со патент
 • Внатрешен мрежен џеб
 • Внатрешни џебови
 • Долги рачки за носење
 • Лента за прицврстување на подлогата за јога
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торби
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance

  Слични производи

  adidas Yoga
  Торби
  adidas Yoga