за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Phantom
NIKE Phantom
NIKE Phantom
NIKE Phantom
Код на производ: CQ7420-635
NIKE

NIKE Phantom

Код на производ: CQ7420-635
Nike Phantom е фудбалска топка дизајнирана со вашето секојдневно уживање во најважното споредно нешто на светот. Мазната, издржлива обвивка дава добра контрола на топката и ви помага да ја испратите топката многу прецизно каде што сакате. Гумениот меур помага во одржување на воздушниот притисок и обликот. Дизајнот со 12 панели го обезбедува неговиот вистински и прецизен лет. Контрастната графика обезбедува лесно забележување на топката, дури и во моменти на намалена видливост поради магла или снежни врнежи. Логото на Nike јасно зборува за вашата љубов кон брендот. Спецификација: Фудбалска топка Материјал: 60% гума, 15% полиуретан, 13% полиестер и 12% ЕВА Контрастна графика Дизајн на 12 панели Лого на Nike.
1.490 ДЕН
1.490 ДЕН
1.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5 5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Phantom е фудбалска топка дизајнирана со вашето секојдневно уживање во најважното споредно нешто на светот. Мазната, издржлива обвивка дава добра контрола на топката и ви помага да ја испратите топката многу прецизно каде што сакате. Гумениот меур помага во одржување на воздушниот притисок и обликот. Дизајнот со 12 панели го обезбедува неговиот вистински и прецизен лет. Контрастната графика обезбедува лесно забележување на топката, дури и во моменти на намалена видливост поради магла или снежни врнежи. Логото на Nike јасно зборува за вашата љубов кон брендот.
Спецификација:

 • Фудбалска топка
 • Материјал: 60% гума, 15% полиуретан, 13% полиестер и 12% ЕВА
 • Контрастна графика
 • Дизајн на 12 панели
 • Лого на Nike

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Топка
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Топка DM4153-838
  1.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Топка FB2983-100
  1.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Топка CU8047-100
  1.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.690 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Phantom
  Топка
  NIKE Phantom