за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Blitzing
UNDER ARMOUR Blitzing
UNDER ARMOUR Blitzing
UNDER ARMOUR Blitzing
Код на производ: 1376700-600
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Blitzing

Код на производ: 1376700-600
Машката lifestyle капа Under Armour Blitzing не само што ве штити од сонце, туку благодарение на лентата за пот HeatGear® ве одржува ладни и суви. Плетената ткаенина што дише, со текстура е исклучително мека и нуди целодневна удобност. Вградената, еластична лента за пот ја отстранува влагата за да ве одржува ладни и суви. Раширената конструкција обезбедува удобно вклопување. Спецификација: Растеглива конструкција со шест панели Заоблен визир Дупки за вентилација HeatGear® потна лента Состав: 100% полиестер.
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Машката lifestyle капа Under Armour Blitzing не само што ве штити од сонце, туку благодарение на лентата за пот HeatGear® ве одржува ладни и суви. Плетената ткаенина што дише, со текстура е исклучително мека и нуди целодневна удобност. Вградената, еластична лента за пот ја отстранува влагата за да ве одржува ладни и суви. Раширената конструкција обезбедува удобно вклопување. Спецификација:

 • Растеглива конструкција со шест панели
 • Заоблен визир
 • Дупки за вентилација
 • HeatGear® потна лента
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Качкет
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  UNDER ARMOUR Blitzing
  Качкет
  UNDER ARMOUR Blitzing