за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR ISOCHILL LAUNCH RUN
UNDER ARMOUR ISOCHILL LAUNCH RUN
UNDER ARMOUR ISOCHILL LAUNCH RUN
UNDER ARMOUR ISOCHILL LAUNCH RUN
Код на производ: 1361542-100
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR ISOCHILL LAUNCH RUN

Код на производ: 1361542-100
1.890 ДЕН
1.890 ДЕН
1.134 ДЕН
Заштеда: 756 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • OSFM OSFM
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR ISOCHILL LAUNCH RUN
Качкет
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR ISOCHILL LAUNCH RUN