за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Linear
adidas Linear
adidas Linear
adidas Linear
adidas Linear
adidas Linear
adidas Linear
adidas Linear
adidas Linear
adidas Linear
Код на производ: HR5344
adidas

adidas Linear

Код на производ: HR5344
Код на производителот: EAX23
adidas Linear е унисекс ранец за тренинг идеален за да го исполни вашиот животен стил. Моделот е наменет за секојдневно носење, без разлика дали одите во теретана или на кампување за викенд. Лесното полиестерско платно нуди издржливост при оптоварување благодарение на цврстото ткаење и засилување на дното на пакувањето. Скриен преден џеб со патент е погоден за вашите картички или клучеви. Што и да носите и каде и да ве однесе патувањето, малите дополнителни џебови овозможуваат лесен пристап и организација на работите. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Ранец за тренинг - унисекс Капацитет: 22,5L Димензии: 14cm x 26,5cm x 46cm Засилено дно: 100% полиестерска пена Состав: 100% рециклиран полиестер Прилагодливи ремени за рамо.
1.688 ДЕН
1.688 ДЕН
1.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NS Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Linear е унисекс ранец за тренинг идеален за да го исполни вашиот животен стил. Моделот е наменет за секојдневно носење, без разлика дали одите во теретана или на кампување за викенд. Лесното полиестерско платно нуди издржливост при оптоварување благодарение на цврстото ткаење и засилување на дното на пакувањето. Скриен преден џеб со патент е погоден за вашите картички или клучеви. Што и да носите и каде и да ве однесе патувањето, малите дополнителни џебови овозможуваат лесен пристап и организација на работите. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Ранец за тренинг - унисекс
 • Капацитет: 22,5L
 • Димензии: 14cm x 26,5cm x 46cm
 • Засилено дно: 100% полиестерска пена
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Прилагодливи ремени за рамо

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Unisex
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas Linear
  Ранец
  adidas Linear