за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Classic
adidas Classic
adidas Classic
adidas Classic
adidas Classic
adidas Classic
adidas Classic
adidas Classic
adidas Classic
adidas Classic
Код на производ: IJ5632
adidas

adidas Classic

Код на производ: IJ5632
Код на производителот: HEJ22
adidas Classic е ранец кој ќе може да собере се што ви треба во текот на денот. Кога малку стил ве одржува организирани, знаете дека имате нешто добро. Прекриен со графики кои изгледаат разиграно и свежо, овој ранец на adidas со многу џебови за складирање на вашите задолжителни работи ќе стане ваш верен придружник. Прилагодливите ленти за рамо обезбедуваат добро вклопување, а специјалната обвивка на долниот дел осигурува дека е отпорна на триење и кинење. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Унисекс ранец - lifestyle Состав: 100% рециклиран полиестер Волумен: 23 L Преден џеб со патент Странични џебови Прилагодливи ремени за рамо Издржливо вградено дно.
1.788 ДЕН
1.788 ДЕН
1.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NS Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Classic е ранец кој ќе може да собере се што ви треба во текот на денот. Кога малку стил ве одржува организирани, знаете дека имате нешто добро. Прекриен со графики кои изгледаат разиграно и свежо, овој ранец на adidas со многу џебови за складирање на вашите задолжителни работи ќе стане ваш верен придружник. Прилагодливите ленти за рамо обезбедуваат добро вклопување, а специјалната обвивка на долниот дел осигурува дека е отпорна на триење и кинење. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Унисекс ранец - lifestyle
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Волумен: 23 L
 • Преден џеб со патент
 • Странични џебови
 • Прилагодливи ремени за рамо
 • Издржливо вградено дно

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Unisex
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas Classic
  Ранец
  adidas Classic