за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Yoga
adidas Yoga
adidas Yoga
adidas Yoga
adidas Yoga
adidas Yoga
adidas Yoga
adidas Yoga
adidas Yoga
adidas Yoga
Код на производ: HY0753
adidas

adidas Yoga

Код на производ: HY0753
Код на производителот: DMF55
Женската чанта за вежбање adidas Yoga е идеална за пакување опрема и помали реквизити кога одите во теретана. Пространа внатрешност, капацитет 45L, со главна преграда со патент и внатрешен мрежест џеб. Идеална е за вашите часови по јога, бидејќи однадвор има ремче со кое можете да го закачите вашиот јога мат. Предниот џеб со патент овозможува брзо складирање на помалите основни работи, што значи дека нема повеќе да пребарувате низ вашата чанта за да го пронајдете она што ви треба. Прилагодливи ремчиња се тука за да го изберете начинот на кој ќе го носите. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Женска торба за тренинг Волумен: 45L Главна преграда со патент Преден џеб со патент Внатрешен мрежен џеб Состав: 100% рециклиран полиестер.
2.988 ДЕН
2.988 ДЕН
2.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NS Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Женската чанта за вежбање adidas Yoga е идеална за пакување опрема и помали реквизити кога одите во теретана. Пространа внатрешност, капацитет 45L, со главна преграда со патент и внатрешен мрежест џеб. Идеална е за вашите часови по јога, бидејќи однадвор има ремче со кое можете да го закачите вашиот јога мат. Предниот џеб со патент овозможува брзо складирање на помалите основни работи, што значи дека нема повеќе да пребарувате низ вашата чанта за да го пронајдете она што ви треба. Прилагодливи ремчиња се тука за да го изберете начинот на кој ќе го носите. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација:

 • Женска торба за тренинг
 • Волумен: 45L
 • Главна преграда со патент
 • Преден џеб со патент
 • Внатрешен мрежен џеб
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торби
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas Yoga
  Торби
  adidas Yoga