за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas EARBUD
adidas EARBUD
adidas EARBUD
adidas EARBUD
adidas EARBUD
adidas EARBUD
adidas EARBUD
adidas EARBUD
adidas EARBUD
adidas EARBUD
Код на производ: II0897
adidas

adidas EARBUD

Код на производ: II0897
Код на производителот: EER54
Женската lifestyle чанта adidas EARBUG е едноставен начин да ги зачувате вашите основни работи безбедни, со допир на стил. Клучеви. Паричник. Телефон. Слушалки. Со оваа чанта, сите ваши ситници ќе бидат на дофат. Удобен ремен ви овозможува да го прицврстите каде што е потребно. Веганската полиуретанска кожа ја обезбедува потребната заштита и издржливост. Никогаш повеќе нема да ги заборавите слушалките, тоа е вашиот среќен ден. Спецификација: Димензии: 2,5 cm x 5,5 cm x 5 cm Велкро затворање Отстранлив ремен Состав: 100% полиуретан.
888 ДЕН
888 ДЕН
888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NS Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Женската lifestyle чанта adidas EARBUG е едноставен начин да ги зачувате вашите основни работи безбедни, со допир на стил. Клучеви. Паричник. Телефон. Слушалки. Со оваа чанта, сите ваши ситници ќе бидат на дофат. Удобен ремен ви овозможува да го прицврстите каде што е потребно. Веганската полиуретанска кожа ја обезбедува потребната заштита и издржливост. Никогаш повеќе нема да ги заборавите слушалките, тоа е вашиот среќен ден.
Спецификација:

 • Димензии: 2,5 cm x 5,5 cm x 5 cm
 • Велкро затворање
 • Отстранлив ремен
 • Состав: 100% полиуретан

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Останата опрема
  Пол Unisex
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  adidas EARBUD
  Останата опрема
  adidas EARBUD