за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Power GS
adidas Power GS
adidas Power GS
adidas Power GS
adidas Power GS
adidas Power GS
adidas Power GS
adidas Power GS
Код на производ: HG0339
adidas

adidas Power GS

Код на производ: HG0339
Код на производителот: VU247
adidas Power GS унисекс вреќата за вежбање е оригиналниот избор за носење спортска опрема и мали реквизити. Лесната полиестерска ткаенина е доволно силна за да ги издржи товарите што ги носите секој ден. Горниот дел лесно се затвора со врвка за влечење, а има и преден џеб со патент за да ги чувате вашите вредни предмети безбедно. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 60% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад. Направете нешто добро за планетата правејќи добро за себе. Едноставната и повеќенаменска чанта подеднакво ги задоволува потребите на мажите и жените, па можете да ја споделите со вашиот партнер. Спецификација: Унисекс чанта за вежбање Преден џеб со патент Лого на adidas Врзување со врвка Најмалку 60% рециклирана содржина.
888 ДЕН
888 ДЕН
888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NS Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Power GS унисекс вреќата за вежбање е оригиналниот избор за носење спортска опрема и мали реквизити. Лесната полиестерска ткаенина е доволно силна за да ги издржи товарите што ги носите секој ден. Горниот дел лесно се затвора со врвка за влечење, а има и преден џеб со патент за да ги чувате вашите вредни предмети безбедно. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 60% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад. Направете нешто добро за планетата правејќи добро за себе. Едноставната и повеќенаменска чанта подеднакво ги задоволува потребите на мажите и жените, па можете да ја споделите со вашиот партнер.
Спецификација:

 • Унисекс чанта за вежбање
 • Преден џеб со патент
 • Лого на adidas
 • Врзување со врвка
 • Најмалку 60% рециклирана содржина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Вреќа за тренинг
  Пол Unisex
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  adidas Power GS
  Вреќа за тренинг
  adidas Power GS