за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Linear Duffel L
adidas Linear Duffel L
adidas Linear Duffel L
adidas Linear Duffel L
adidas Linear Duffel L
adidas Linear Duffel L
adidas Linear Duffel L
adidas Linear Duffel L
adidas Linear Duffel L
adidas Linear Duffel L
Код на производ: HT4745
adidas

adidas Linear Duffel L

Код на производ: HT4745
Код на производителот: EAX07
adidas Linear Duffel L унисекс чантата за тренинг е идеална за пакување опрема и помали реквизити кога одите во теретана. Има пространи прегради и неколку џебови за да се одржува сè организирано во текот на денот во теретана, на базен или на отворено. Специјалните прегради и надворешните џебови не значат повеќе да се копа низ купот без дно за да се најде она што ви треба. Носете ја преку рамо и нема да ја почувствувате неподносливата тежина на товарот благодарение на ремените за рамо. Направена од серија рециклирани материјали, оваа кеса содржи најмалку 40% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Унисекс торба за тренинг Волумен: 63,25 L Преграда за патики Прилагодлив ремен за рамо Димензии: 65 cm x 33 cm x 26 cm Состав: 100% рециклиран полиестер.
2.388 ДЕН
2.388 ДЕН
2.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NS Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Linear Duffel L унисекс чантата за тренинг е идеална за пакување опрема и помали реквизити кога одите во теретана. Има пространи прегради и неколку џебови за да се одржува сè организирано во текот на денот во теретана, на базен или на отворено. Специјалните прегради и надворешните џебови не значат повеќе да се копа низ купот без дно за да се најде она што ви треба. Носете ја преку рамо и нема да ја почувствувате неподносливата тежина на товарот благодарение на ремените за рамо. Направена од серија рециклирани материјали, оваа кеса содржи најмалку 40% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Унисекс торба за тренинг
 • Волумен: 63,25 L
 • Преграда за патики
 • Прилагодлив ремен за рамо
 • Димензии: 65 cm x 33 cm x 26 cm
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торби
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торби HT4739
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.088 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Linear Duffel L
  Торби
  adidas Linear Duffel L