за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Classic
adidas Classic
adidas Classic
adidas Classic
adidas Classic
adidas Classic
adidas Classic
adidas Classic
adidas Classic
adidas Classic
Код на производ: IJ5634
adidas

adidas Classic

Код на производ: IJ5634
Код на производителот: HEJ24
adidas Classic Texture Graphic е ранец кој ќе стане ваше омилено парче опрема за вежбање. Светкавиот принт на сите страни одлично се вклопува со секој стил, па овој ранец е подготвен да ви помогне да го поминете денот на најдобар можен начин. Повеќекратните џебови внатре и надвор чуваат безбедно сè, од телефонот до лаптопот. Прилагодливите ремени се поставени за дополнителна удобност, а мазната ткаенина обезбедува дополнителна издржливост. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Ранец за тренинг Димензии: 46 cm x 27 cm x 15 cm Волумен: 21,5 L Состав: 100% рециклиран полиестер Преден џеб со патент Странични џебови Внатрешен џеб за лаптоп.
1.988 ДЕН
1.988 ДЕН
1.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NS Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Classic Texture Graphic е ранец кој ќе стане ваше омилено парче опрема за вежбање. Светкавиот принт на сите страни одлично се вклопува со секој стил, па овој ранец е подготвен да ви помогне да го поминете денот на најдобар можен начин. Повеќекратните џебови внатре и надвор чуваат безбедно сè, од телефонот до лаптопот. Прилагодливите ремени се поставени за дополнителна удобност, а мазната ткаенина обезбедува дополнителна издржливост. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Ранец за тренинг
 • Димензии: 46 cm x 27 cm x 15 cm
 • Волумен: 21,5 L
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Преден џеб со патент
 • Странични џебови
 • Внатрешен џеб за лаптоп

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Unisex
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas Classic
  Ранец
  adidas Classic