за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas SPORT
adidas SPORT
adidas SPORT
adidas SPORT
adidas SPORT
adidas SPORT
adidas SPORT
adidas SPORT
adidas SPORT
adidas SPORT
Код на производ: IJ7478
adidas

adidas SPORT

Код на производ: IJ7478
Код на производителот: EAV47
Женската чанта за тренинг adidas SPORT поставува стандарди и ви помага да одговорите на животните предизвици. Внатрешните џебови обезбедуваат многу простор за складирање, а има и посебна преграда за вашите патики. Има две рачки за носење, а има и прилагодлив ремен за рамо. Чантата е направена од рециклирана содржина и е дел од мисијата на adidas да го намали акумулацијата на пластичен отпад. Логото на adidas јасно зборува за вашата љубов кон брендот. Спецификација: Женска торба за тренинг Капацитет: 30,5 L Димензии: 23cm x 54cm x 27cm Носење на едно рамо Преден џеб со патент Внатрешен џеб за патики Состав: 100% рециклиран полиестер.
2.088 ДЕН
2.088 ДЕН
2.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NS Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Женската чанта за тренинг adidas SPORT поставува стандарди и ви помага да одговорите на животните предизвици. Внатрешните џебови обезбедуваат многу простор за складирање, а има и посебна преграда за вашите патики. Има две рачки за носење, а има и прилагодлив ремен за рамо. Чантата е направена од рециклирана содржина и е дел од мисијата на adidas да го намали акумулацијата на пластичен отпад. Логото на adidas јасно зборува за вашата љубов кон брендот. Спецификација:

 • Женска торба за тренинг
 • Капацитет: 30,5 L
 • Димензии: 23cm x 54cm x 27cm
 • Носење на едно рамо
 • Преден џеб со патент
 • Внатрешен џеб за патики
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торби
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas SPORT
  Торби
  adidas SPORT