за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
Код на производ: DR6271-227
NIKE

NIKE Heritage

Код на производ: DR6271-227
Музички фестивали, теретана или само авантура со пријателите, унисекс чантата за половината Nike Heritage е создадена за сето тоа. Со двојно затворање со патент на главната преграда што може да ги собере сите ваши основни работи и прилагодлива лента за копче, можете да ја фрлите оваа торба и да си одите. Спецификација: Димензии: 41 cm x 10 cm x 15 cm Волумен: 3л Двоен патент затворање Прилагодлив ремен со копче Состав: 100% полиестер.
1.990 ДЕН
1.990 ДЕН
1.393 ДЕН
Заштеда: 597 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • MISC Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Музички фестивали, теретана или само авантура со пријателите, унисекс чантата за половината Nike Heritage е создадена за сето тоа. Со двојно затворање со патент на главната преграда што може да ги собере сите ваши основни работи и прилагодлива лента за копче, можете да ја фрлите оваа торба и да си одите.
Спецификација:

 • Димензии: 41 cm x 10 cm x 15 cm
 • Волумен: 3л
 • Двоен патент затворање
 • Прилагодлив ремен со копче
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торбица
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  NIKE Heritage
  Торбица
  NIKE Heritage