за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas POWER VI
adidas POWER VI
adidas POWER VI
adidas POWER VI
adidas POWER VI
adidas POWER VI
adidas POWER VI
adidas POWER VI
adidas POWER VI
adidas POWER VI
Код на производ: IK4352
adidas

adidas POWER VI

Код на производ: IK4352
Код на производителот: TC422
Земете ја вашата спортска опрема во унисекс ранецот за тренинг на adidas POWER VI, за да најдете удобност додека сте во движење. Компресивните ленти го одржуваат товарот балансиран, а повеќекратните прегради со патент ви помагаат да останете организирани. Во случај да одите на работа по сесијата во теретана, овој ранец има и преграда за лаптоп. Подготвен за се. Унисекс ранецот за тренинг adidas POWER VI е направен од рециклирани материјали, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад. Можно е да се носи и како обична чанта. Спецификација: Димензии 19 cm x 30 cm x 46 cm Волумен: 24 L Внатрешни партиции Повеќекратни прегради со патент Лого на adidas Состав: 100% рециклиран полиестер.
2.388 ДЕН
2.388 ДЕН
2.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NS Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Земете ја вашата спортска опрема во унисекс ранецот за тренинг на adidas POWER VI, за да најдете удобност додека сте во движење. Компресивните ленти го одржуваат товарот балансиран, а повеќекратните прегради со патент ви помагаат да останете организирани. Во случај да одите на работа по сесијата во теретана, овој ранец има и преграда за лаптоп. Подготвен за се. Унисекс ранецот за тренинг adidas POWER VI е направен од рециклирани материјали, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад. Можно е да се носи и како обична чанта.
Спецификација:

 • Димензии 19 cm x 30 cm x 46 cm
 • Волумен: 24 L
 • Внатрешни партиции
 • Повеќекратни прегради со патент
 • Лого на adidas
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Unisex
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas POWER VI
  Ранец
  adidas POWER VI