за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas YOGA
Код на производ: HZ5943
adidas

adidas YOGA

Код на производ: HZ5943
Код на производителот: DRE54
Носете ја вашата опрема за вежбање и секојдневните неопходни работи со стил со женскиот ранец за вежбање adidas YOGA. Без разлика дали одите во теретана, студио за танцување или спортска сала, овој безвременски ранец има доволно простор за удобно носење на целиот ваш комплет, мала спортска опрема и вашиот омилен освежителен пијалок. Ременот ви овозможува да го зацврстите вашиот јога душек, додека ергономските ремчиња за рамо и мрежестиот заден панел го олеснуваат носењето. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Женски ранец за тренинг Капацитет 25,75 L Димензии: 19 cm x 29 cm x 42 cm Внатрешна преграда за лаптоп Странични џебови што се извлекуваат Ергономски ремени за рамо Лого на adidas Главна преграда со патент Состав: 100% рециклиран полиестер.
2.988 ДЕН
2.988 ДЕН
2.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NS Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Носете ја вашата опрема за вежбање и секојдневните неопходни работи со стил со женскиот ранец за вежбање adidas YOGA. Без разлика дали одите во теретана, студио за танцување или спортска сала, овој безвременски ранец има доволно простор за удобно носење на целиот ваш комплет, мала спортска опрема и вашиот омилен освежителен пијалок. Ременот ви овозможува да го зацврстите вашиот јога душек, додека ергономските ремчиња за рамо и мрежестиот заден панел го олеснуваат носењето. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Женски ранец за тренинг
 • Капацитет 25,75 L
 • Димензии: 19 cm x 29 cm x 42 cm
 • Внатрешна преграда за лаптоп
 • Странични џебови што се извлекуваат
 • Ергономски ремени за рамо
 • Лого на adidas
 • Главна преграда со патент
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas YOGA
  Ранец
  adidas YOGA