за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Sport
Код на производ: IJ7405
adidas

adidas Sport

Код на производ: IJ7405
Код на производителот: EAV48
Земете ја вашата спортска опрема во унисекс ранецот за тренинг на adidas Sport за да најдете удобност додека сте во движење. Главната преграда со патент и предниот џеб со патент ви помагаат да останете организирани. Засилената конструкција и ергономските ремени за рамо гарантираат максимална удобност и леснотија на носење. аdidas логото јасно зборува за вашата љубов кон брендот. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Ранец за тренинг - унисекс Димензии 15 cm x 29 cm x 40 cm Волумен: 20,75 L Главна преграда и страничен џеб со патент Лого на adidas Ергономски ремени за рамо Најмалку 40% рециклирана содржина.
2.088 ДЕН
2.088 ДЕН
2.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NS Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Земете ја вашата спортска опрема во унисекс ранецот за тренинг на adidas Sport за да најдете удобност додека сте во движење. Главната преграда со патент и предниот џеб со патент ви помагаат да останете организирани. Засилената конструкција и ергономските ремени за рамо гарантираат максимална удобност и леснотија на носење. аdidas логото јасно зборува за вашата љубов кон брендот. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Ранец за тренинг - унисекс
 • Димензии 15 cm x 29 cm x 40 cm
 • Волумен: 20,75 L
 • Главна преграда и страничен џеб со патент
 • Лого на adidas
 • Ергономски ремени за рамо
 • Најмалку 40% рециклирана содржина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas Sport
  Ранец
  adidas Sport