за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Linear Duffel S
adidas Linear Duffel S
adidas Linear Duffel S
adidas Linear Duffel S
adidas Linear Duffel S
adidas Linear Duffel S
adidas Linear Duffel S
adidas Linear Duffel S
adidas Linear Duffel S
adidas Linear Duffel S
Код на производ: IL5761
adidas

adidas Linear Duffel S

Код на производ: IL5761
Код на производителот: EAW85
adidas Linear Duffel е унисекс чанта за опрема со разновиден урбан стил и одлична функционалност. Лесна, но со цврста основа, оваа чанта ја штити вашата опрема, додека ременот на рамо се прилагодува за удобен стил на носење. Главната преграда се затвора со патент во две насоки, додека посебната преграда за патики и избор на предни и странични џебови ги држат сите ваши предмети при рака. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Унисекс чанта Главна преграда со двонасочна патент Одделна преграда за патики Прилагодлив ремен и рачка Големо лого на adidas Страничен мрежест џеб, страничен џеб со патент и скриен преден џеб со патент Најмалку 40% рециклирана содржина Преграда за патики Димензии: 20 cm x 45 cm x 23 cm Волумен: 25 L.
1.788 ДЕН
1.788 ДЕН
1.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NS Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Linear Duffel е унисекс чанта за опрема со разновиден урбан стил и одлична функционалност. Лесна, но со цврста основа, оваа чанта ја штити вашата опрема, додека ременот на рамо се прилагодува за удобен стил на носење. Главната преграда се затвора со патент во две насоки, додека посебната преграда за патики и избор на предни и странични џебови ги држат сите ваши предмети при рака. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Унисекс чанта
 • Главна преграда со двонасочна патент
 • Одделна преграда за патики
 • Прилагодлив ремен и рачка
 • Големо лого на adidas
 • Страничен мрежест џеб, страничен џеб со патент и скриен преден џеб со патент
 • Најмалку 40% рециклирана содржина
 • Преграда за патики
 • Димензии: 20 cm x 45 cm x 23 cm
 • Волумен: 25 L

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торби
  Пол Unisex
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  adidas Linear Duffel S
  Торби
  adidas Linear Duffel S