за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas CLASSIC GEN Z
adidas CLASSIC GEN Z
adidas CLASSIC GEN Z
adidas CLASSIC GEN Z
adidas CLASSIC GEN Z
adidas CLASSIC GEN Z
adidas CLASSIC GEN Z
adidas CLASSIC GEN Z
adidas CLASSIC GEN Z
adidas CLASSIC GEN Z
Код на производ: HY0755
adidas

adidas CLASSIC GEN Z

Код на производ: HY0755
Код на производителот: DMF57
Женскиот lifestyle ранец adidas CLASSIC GEN Z ги чува вашите картички, клучеви и телефон безбедни додека сте во движење. Изработен од класичен материјал со белег на сјај, овој ранец е цврст, толку и стилски. Мрежестиот панел на задната страна овозможува проток на воздух. Предниот џеб и висечкиот прстен на задната страна го држат при рака вашиот џемпер и шише со вода. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas што помага да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Димензии: 10 cm x 21 cm x 26 cm Волумен: 4,75 l Главна преграда и преден џеб со патент Предни и странични џебови Ленти за рамо што се вадат и прилагодливи Мрежест заден панел Рачка за носење Состав: 100% рециклиран полиестер.
1.788 ДЕН
1.788 ДЕН
1.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NS Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Женскиот lifestyle ранец adidas CLASSIC GEN Z ги чува вашите картички, клучеви и телефон безбедни додека сте во движење. Изработен од класичен материјал со белег на сјај, овој ранец е цврст, толку и стилски. Мрежестиот панел на задната страна овозможува проток на воздух. Предниот џеб и висечкиот прстен на задната страна го држат при рака вашиот џемпер и шише со вода. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 40% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas што помага да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација:

 • Димензии: 10 cm x 21 cm x 26 cm
 • Волумен: 4,75 l
 • Главна преграда и преден џеб со патент
 • Предни и странични џебови
 • Ленти за рамо што се вадат и прилагодливи
 • Мрежест заден панел
 • Рачка за носење
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas CLASSIC GEN Z
  Ранец
  adidas CLASSIC GEN Z