за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
Код на производ: DR6974-690
NIKE

NIKE Gym Club

Код на производ: DR6974-690
Без оглед на вашата фитнес цел, дозволете унисекс lifestyle чантата Nike Gym Club да ви биде придружник. Едноставна и елегантна, оваа чанта има простор да ги собере сите неопходни работи без гломазноста на обична чанта. Главната преграда за целата ваша опрема има двојно затворање со патент, додека предниот џеб со патент ги одржува вашите најважни работи организирани. Рачките и прилагодливиот ремен овозможуваат повеќе опции за носење. Спецификација: Димензии: 51 cm x 23 cm Волумен: 24 L Главен дел Преден џеб со патент Прилагодлив ремен Рачки за носење Состав: 100% полиестер.
2.790 ДЕН
2.790 ДЕН
2.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • MISC Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Без оглед на вашата фитнес цел, дозволете унисекс lifestyle чантата Nike Gym Club да ви биде придружник. Едноставна и елегантна, оваа чанта има простор да ги собере сите неопходни работи без гломазноста на обична чанта. Главната преграда за целата ваша опрема има двојно затворање со патент, додека предниот џеб со патент ги одржува вашите најважни работи организирани. Рачките и прилагодливиот ремен овозможуваат повеќе опции за носење.
Спецификација:

 • Димензии: 51 cm x 23 cm
 • Волумен: 24 L
 • Главен дел
 • Преден џеб со патент
 • Прилагодлив ремен
 • Рачки за носење
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торби
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  NIKE Gym Club
  Торби
  NIKE Gym Club