за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NEW ERA New York Yankees
Код на производ: 60284881
NEW ERA

NEW ERA New York Yankees

Код на производ: 60284881
New Era NEW YORK YANKEES е унисекс lifestyle капа за возрасни, инспирирана од спортот. Сончевите денови нека бидат исполнети со стил. Сошиеното лого на New York Yankees и отпечатокот што се протега по целата капа придонесуваат за ефективен стил. На задната страна има лента која можете да ја прилагодите како што сакате, бидејќи удобноста е исто толку важна како и стилот. Употребата на памучен материјал во производството гарантира пријатно чувство на главата.Спецификација: Унисекс капа Прилагодлива лента Сошиено лого на New York Yankees.
1.890 ДЕН
1.890 ДЕН
1.323 ДЕН
Заштеда: 567 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • OSFM OSFM
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

New Era NEW YORK YANKEES е унисекс lifestyle капа за возрасни, инспирирана од спортот. Сончевите денови нека бидат исполнети со стил. Сошиеното лого на New York Yankees и отпечатокот што се протега по целата капа придонесуваат за ефективен стил. На задната страна има лента која можете да ја прилагодите како што сакате, бидејќи удобноста е исто толку важна како и стилот. Употребата на памучен материјал во производството гарантира пријатно чувство на главата.
Спецификација:

 • Унисекс капа
 • Прилагодлива лента
 • Сошиено лого на New York Yankees

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Качкет
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW ERA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  NEW ERA New York Yankees
  Качкет
  NEW ERA New York Yankees