за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
Код на производ: BA5871-254
NIKE

NIKE Heritage

Код на производ: BA5871-254
Nike Heritage е чанта дизајнирана да се носи преку рамо. Оваа чанта ќе ви овозможи да спакувате сè што ви треба во текот на денот, но во исто време да го носите вашето наследство од Nike. Чантата Nike Heritage Crossbody обезбедува издржлив дизајн со повеќе прегради за да ви помогне да ги организирате работите. Прилагодливиот ремен ви овозможува да го прилагодите начинот на кој ја носите чантата на вашето тело. Главната преграда со патент овозможува безбедно складирање на вашите скапоцености, додека мрежестите џебови на предната страна овозможуваат дополнителни мали предмети. Спецификација: Чанта дизајнирана да се носи преку рамо Прилагодлив ремен Димензии (cm): 17,7x12,7x2,5 Состав: 80% најлон, 20% полиестер Волумен: 1L.
1.590 ДЕН
1.590 ДЕН
1.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • MISC Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Heritage е чанта дизајнирана да се носи преку рамо. Оваа чанта ќе ви овозможи да спакувате сè што ви треба во текот на денот, но во исто време да го носите вашето наследство од Nike. Чантата Nike Heritage Crossbody обезбедува издржлив дизајн со повеќе прегради за да ви помогне да ги организирате работите. Прилагодливиот ремен ви овозможува да го прилагодите начинот на кој ја носите чантата на вашето тело. Главната преграда со патент овозможува безбедно складирање на вашите скапоцености, додека мрежестите џебови на предната страна овозможуваат дополнителни мали предмети.
Спецификација:

 • Чанта дизајнирана да се носи преку рамо
 • Прилагодлив ремен
 • Димензии (cm): 17,7x12,7x2,5
 • Состав: 80% најлон, 20% полиестер
 • Волумен: 1L

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торбица
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Торбица DB0490-308
  954 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Торбица DB0490-015
  1.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица CV1408-011
  1.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Heritage
  Торбица
  NIKE Heritage