за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
Код на производ: DC4244-254
NIKE

NIKE Heritage

Код на производ: DC4244-254
Nike Heritage е lifestyle ранец - унисекс кој го усовршува класичниот ранец со сигурни прегради за електронски уреди, совршени за секојдневно носење на работа или на училиште. Внатрешната преграда овозможува лесен пристап до вашиот лаптоп до 15 инчи, додека два џебови со патент овозможуваат лесен пристап до вашите клучеви, дигитален телефон или телефон. Овој производ е направен со најмалку 65% рециклирани полиестерски влакна. Густо ткаениот полиестер овозможува безбедно носење на уште потешки предмети. Лесно прилагодливите ремени за рамо и задниот панел се зајакнати за да се обезбеди максимална удобност при носење. Ранецот има и рачка, па можете да го носите како торба. Спецификација: Унисекс ранец Состав: 100% полиестер Волумен: 25L Преграда за лаптоп од 15 инчи Лого на Nike Два џебови со патент Засилени ремени за рамо и заден панел Рачка за носење.
2.290 ДЕН
2.290 ДЕН
2.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • MISC Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Heritage е lifestyle ранец - унисекс кој го усовршува класичниот ранец со сигурни прегради за електронски уреди, совршени за секојдневно носење на работа или на училиште. Внатрешната преграда овозможува лесен пристап до вашиот лаптоп до 15 инчи, додека два џебови со патент овозможуваат лесен пристап до вашите клучеви, дигитален телефон или телефон. Овој производ е направен со најмалку 65% рециклирани полиестерски влакна. Густо ткаениот полиестер овозможува безбедно носење на уште потешки предмети. Лесно прилагодливите ремени за рамо и задниот панел се зајакнати за да се обезбеди максимална удобност при носење. Ранецот има и рачка, па можете да го носите како торба.
Спецификација:

 • Унисекс ранец
 • Состав: 100% полиестер
 • Волумен: 25L
 • Преграда за лаптоп од 15 инчи
 • Лого на Nike
 • Два џебови со патент
 • Засилени ремени за рамо и заден панел
 • Рачка за носење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец DB3300-010
  3.290 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Heritage
  Ранец
  NIKE Heritage