за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Park
NIKE Park
NIKE Park
NIKE Park
Код на производ: DN3607-100
NIKE

NIKE Park

Код на производ: DN3607-100
Подгответе се да постигнете гол со фудбалската топка Nike Park Оваа топка има издржлива површина со графика со висок контраст, дизајнирана за лесно следење низ теренот. Текстурираната површина нуди постојан допир. Нејзиниот издржлив дизајн помага во одржување на воздушниот притисок и обликот. Спецификација: Дизајн на 12 панели Текстурирана површина Графика со висок контраст Состав: 60% гума, 15% полиуретан, 13% полиестер, 12% ЕВА.
1.390 ДЕН
1.390 ДЕН
1.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5 5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Подгответе се да постигнете гол со фудбалската топка Nike Park Оваа топка има издржлива површина со графика со висок контраст, дизајнирана за лесно следење низ теренот. Текстурираната површина нуди постојан допир. Нејзиниот издржлив дизајн помага во одржување на воздушниот притисок и обликот.
Спецификација:

 • Дизајн на 12 панели
 • Текстурирана површина
 • Графика со висок контраст
 • Состав: 60% гума, 15% полиуретан, 13% полиестер, 12% ЕВА

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Топка
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Топка DM4153-838
  1.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Топка FB2983-100
  1.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Топка CQ7420-635
  1.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Park
  Топка
  NIKE Park