за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
Код на производ: DH7709-410
NIKE

NIKE Brasilia 9.5

Код на производ: DH7709-410
Nike Brasilia 9.5 е спортски ранец за тренинг со функционален дизајн кој лесно ќе ги придружува сите ваши активности. Овој ранец е изработен од густо ткаен полиестер кој е отпорен на удари и гребаници и ја задржува целата ваша спортска опрема на едно место. Има и место за лаптоп, мрежести џебови за шишиња со вода и џеб со патент одвнатре за да се чуваат малите скапоцености безбедни. Ранецот е направен од најмалку 50% рециклирани материјали. Џебот со патент на предната страна ја одржува употребената опрема одвоена од другите предмети. Засилените ленти за рамо лесно се прилагодуваат и се прилагодуваат на вашите потреби. Доколку ги сакате сите ваши неопходни работи на едно место во модерен и издржлив ранец, Nike Brasilia 9.5 е вистинскиот избор за вас. Спецификација: Ранец за тренинг - унисекс Волумен: 24L Прилагодливи ремени за рамо Странични џебови Затворање со патент Состав: 100% полиестер Најмалку 50% рециклиран материјал Странични мрежести џебови за шишиња со вода.
2.990 ДЕН
2.990 ДЕН
2.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • MISC Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Brasilia 9.5 е спортски ранец за тренинг со функционален дизајн кој лесно ќе ги придружува сите ваши активности. Овој ранец е изработен од густо ткаен полиестер кој е отпорен на удари и гребаници и ја задржува целата ваша спортска опрема на едно место. Има и место за лаптоп, мрежести џебови за шишиња со вода и џеб со патент одвнатре за да се чуваат малите скапоцености безбедни. Ранецот е направен од најмалку 50% рециклирани материјали. Џебот со патент на предната страна ја одржува употребената опрема одвоена од другите предмети. Засилените ленти за рамо лесно се прилагодуваат и се прилагодуваат на вашите потреби. Доколку ги сакате сите ваши неопходни работи на едно место во модерен и издржлив ранец, Nike Brasilia 9.5 е вистинскиот избор за вас.
Спецификација:

 • Ранец за тренинг - унисекс
 • Волумен: 24L
 • Прилагодливи ремени за рамо
 • Странични џебови
 • Затворање со патент
 • Состав: 100% полиестер
 • Најмалку 50% рециклиран материјал
 • Странични мрежести џебови за шишиња со вода

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Unisex
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  NIKE Brasilia 9.5
  Ранец
  NIKE Brasilia 9.5