за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Utility Speed Graphic
NIKE Utility Speed Graphic
NIKE Utility Speed Graphic
NIKE Utility Speed Graphic
NIKE Utility Speed Graphic
NIKE Utility Speed Graphic
NIKE Utility Speed Graphic
NIKE Utility Speed Graphic
NIKE Utility Speed Graphic
NIKE Utility Speed Graphic
Код на производ: CK2668-010
NIKE

NIKE Utility Speed Graphic

Код на производ: CK2668-010
Ранецот Nike Utility Speed Graphic Training е оригинален ранец дизајниран првенствено да ви обезбеди одлична организација на вашата опрема за обука, но ќе биде од голема корист и надвор од тренингот. Изработен е од издржливо платно, а цврстите прилагодливи ремени за рамо се збогатени со единици AIRMAX за исклучителна удобност при носењето. Има главна преграда која се затвора со широк рамен патент, за да можете лесно да пристапите до неговата внатрешност. Покрај главната преграда, има неколку џебови со патент на предната страна, како и странични џебови за шише со вода и други ситници. Панелот за вентилација што се вклопува на грбот обезбедува добра вентилација и спречува потење на грбот, а предните отвори се користат за вентилација на содржината во ранецот. Не постои сегмент од унисекс ранецот на Nike Utility Graphic Training Ranc што не е внимателно дизајниран за да ви овозможи максимална удобност и корисност. Спецификација: Ранец за тренинг - унисекс Волумен 27L Димензии (cm): 45,7x30x15 Внатрешен џеб за лаптоп до 15" Рачка на врвот Џеб од страна за шише со вода до 1л Состав: 100% полиестер.
4.190 ДЕН
4.190 ДЕН
4.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • MISC Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Ранецот Nike Utility Speed Graphic Training е оригинален ранец дизајниран првенствено да ви обезбеди одлична организација на вашата опрема за обука, но ќе биде од голема корист и надвор од тренингот. Изработен е од издржливо платно, а цврстите прилагодливи ремени за рамо се збогатени со единици AIRMAX за исклучителна удобност при носењето. Има главна преграда која се затвора со широк рамен патент, за да можете лесно да пристапите до неговата внатрешност. Покрај главната преграда, има неколку џебови со патент на предната страна, како и странични џебови за шише со вода и други ситници. Панелот за вентилација што се вклопува на грбот обезбедува добра вентилација и спречува потење на грбот, а предните отвори се користат за вентилација на содржината во ранецот. Не постои сегмент од унисекс ранецот на Nike Utility Graphic Training Ranc што не е внимателно дизајниран за да ви овозможи максимална удобност и корисност.
Спецификација:

 • Ранец за тренинг - унисекс
 • Волумен 27L
 • Димензии (cm): 45,7x30x15
 • Внатрешен џеб за лаптоп до 15"
 • Рачка на врвот
 • Џеб од страна за шише со вода до 1л
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  NIKE Utility Speed Graphic
  Ранец
  NIKE Utility Speed Graphic