за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Liverpool Academy
NIKE Liverpool Academy
NIKE Liverpool Academy
NIKE Liverpool Academy
NIKE Liverpool Academy
NIKE Liverpool Academy
NIKE Liverpool Academy
NIKE Liverpool Academy
Код на производ: FB2891-010
NIKE

NIKE Liverpool Academy

Код на производ: FB2891-010
Nike Liverpool Academy е ранец за фудбал, но и за секојдневни активности. Неговиот дизајн и материјалот од кој е направен го прават издржлив и долготраен. Предниот џеб на ранецот е доволно голем за да собере топка, додека главната преграда со двоен патент ја држи вашата опрема. Задниот џеб има филц внатре за безбедно складирање на вашиот телефон или клучеви. Исто така, ранецот има преграда за влажни работи, така што секогаш ќе биде организиран и уреден. Прилагодливите ремени овозможуваат персонализирано вклопување, додека рачката е добра алтернатива за носење. Во страничните џебови можете да ставите шише со вода и други ситници што треба да ги имате при рака. Спецификација: Унисекс ранец Затворање со патент Преграда за влажни работи Волумен 30L Прилагодливи ремени Странични џебови Состав: 100% полиестер.
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Liverpool Academy е ранец за фудбал, но и за секојдневни активности. Неговиот дизајн и материјалот од кој е направен го прават издржлив и долготраен. Предниот џеб на ранецот е доволно голем за да собере топка, додека главната преграда со двоен патент ја држи вашата опрема. Задниот џеб има филц внатре за безбедно складирање на вашиот телефон или клучеви. Исто така, ранецот има преграда за влажни работи, така што секогаш ќе биде организиран и уреден. Прилагодливите ремени овозможуваат персонализирано вклопување, додека рачката е добра алтернатива за носење. Во страничните џебови можете да ставите шише со вода и други ситници што треба да ги имате при рака.
Спецификација:

 • Унисекс ранец
 • Затворање со патент
 • Преграда за влажни работи
 • Волумен 30L
 • Прилагодливи ремени
 • Странични џебови
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  NIKE Liverpool Academy
  Ранец
  NIKE Liverpool Academy