Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SPEEDO SHORT SLEEVE PRINTED RASH TOP SET
SPEEDO SHORT SLEEVE PRINTED RASH TOP SET
SPEEDO SHORT SLEEVE PRINTED RASH TOP SET
SPEEDO SHORT SLEEVE PRINTED RASH TOP SET
SPEEDO SHORT SLEEVE PRINTED RASH TOP SET
SPEEDO SHORT SLEEVE PRINTED RASH TOP SET
Детски комплет
Код на производ:
(800323315137)
SPEEDO

SPEEDO SHORT SLEEVE PRINTED RASH TOP SET

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2YRS 2YRS
  • 3YRS 3YRS
  • 4YRS 4YRS
  • 5YRS 5YRS
  • 6YRS 6YRS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви и маица
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд SPEEDO
Возраст За бебиња (0-4 год.)
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Trenutno nema komentara
Помош