Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

RING SPORT CEMENT KETTLEBEL 10 KG
RING SPORT CEMENT KETTLEBEL 10 KG
RING SPORT CEMENT KETTLEBEL 10 KG
RING SPORT CEMENT KETTLEBEL 10 KG
RING SPORT CEMENT KETTLEBEL 10 KG
RING SPORT CEMENT KETTLEBEL 10 KG
Код на производ:
(RX DB2819-10)
RING SPORT

RING SPORT CEMENT KETTLEBEL 10 KG

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.533 ДЕН
Заштеда: 657 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NS Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Тегови
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд RING SPORT
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош