Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Chrome Goggle
Код на производ:
(NESSD127-079)
NIKE

NIKE Chrome Goggle

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
952 ДЕН
Заштеда: 238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • OS OS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Chrome Goggle очилата се унисекс очила за пливање кои ќе ви пружат максимална поддршка. Тие се направени од поликарбонат и обезбедуваат широко видно поле за да можете јасно да видите што се случува во вашата лента. Имаат удобен силиконски двоен ремен кој може да се прилагоди од страна и на кој стои познатиот слоган на NIKE „Just Do It“ кој јасно говори за вашата спортска посветеност и љубов кон овој бренд. Без разлика дали пливате рекреативно или професионално, овие очила на Nike се вашиот идеален сојузник. Спецификација: Унисекс очила за пливање Поликарбонатни леќи Лесно прилагодлив двоен ремен " Just Do It " Материјал за лента: 100% силикон.
Подетално

Nike Chrome Goggle очилата се унисекс очила за пливање кои ќе ви пружат максимална поддршка. Тие се направени од поликарбонат и обезбедуваат широко видно поле за да можете јасно да видите што се случува во вашата лента. Имаат удобен силиконски двоен ремен кој може да се прилагоди од страна и на кој стои познатиот слоган на NIKE „Just Do It“ кој јасно говори за вашата спортска посветеност и љубов кон овој бренд. Без разлика дали пливате рекреативно или професионално, овие очила на Nike се вашиот идеален сојузник.
Спецификација:

 • Унисекс очила за пливање
 • Поликарбонатни леќи
 • Лесно прилагодлив двоен ремен
 • " Just Do It "
 • Материјал за лента: 100% силикон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Наочари за пливање
  Пол Unisex
  Намена Пливање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош