Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE NOSE CLIP
Код на производ:
(NESS9176-618)
NIKE

NIKE NOSE CLIP

Претходна цена
690 ДЕН
Моментална цена
690 ДЕН
Цена со попуст
552 ДЕН
Заштеда: 138 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • OS OS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Штипка за нос
Пол Unisex
Намена Пливање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Trenutno nema komentara
Помош