Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

JACK WOLFSKIN Velocity 12
JACK WOLFSKIN Velocity 12
JACK WOLFSKIN Velocity 12
JACK WOLFSKIN Velocity 12
JACK WOLFSKIN Velocity 12
JACK WOLFSKIN Velocity 12
JACK WOLFSKIN Velocity 12
JACK WOLFSKIN Velocity 12
Код на производ:
(2010302-1274)
JACK WOLFSKIN

JACK WOLFSKIN Velocity 12

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Цена со попуст
3.912 ДЕН
Заштеда: 978 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • OSFA OSFA
 • ONE Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Унисекс спортскиот ранец Jack Wolfskin VELOCITY 12 е специјално дизајниран за возење велосипед и повеќе спортови. Направен е од рециклирани материјали и е опремен со специјално дизајниран систем. Системот AEROSHAPE го прави овој ранец добро да одговара на телото и е исклучителна прозрачност. Ергономски обликуваните ремени за рамо обезбедуваат дополнителна удобност. Практичните детали специфични за возење велосипед вклучуваат држач за шлем, додаток за предно LED светло и интегриран капак за дожд. Мрежестите странични џебови обезбедуваат погодно место за складирање на дополнително шише со вода и енергетски плочки. Спецификација: Димензии: 44 cm x 26 cm x 18 cm Волумен: 12L Тежина: 590гр AEROSHAPE систем Ергономски дизајнирани ремени за рамо Држач за кацига Додаток за LED светло Вградена покривка за дожд Мрежести странични џебови Рециклиран материјал.
Подетално

Унисекс спортскиот ранец Jack Wolfskin VELOCITY 12 е специјално дизајниран за возење велосипед и повеќе спортови. Направен е од рециклирани материјали и е опремен со специјално дизајниран систем. Системот AEROSHAPE го прави овој ранец добро да одговара на телото и е исклучителна прозрачност. Ергономски обликуваните ремени за рамо обезбедуваат дополнителна удобност. Практичните детали специфични за возење велосипед вклучуваат држач за шлем, додаток за предно LED светло и интегриран капак за дожд. Мрежестите странични џебови обезбедуваат погодно место за складирање на дополнително шише со вода и енергетски плочки.
Спецификација:

 • Димензии: 44 cm x 26 cm x 18 cm
 • Волумен: 12L
 • Тежина: 590гр
 • AEROSHAPE систем
 • Ергономски дизајнирани ремени за рамо
 • Држач за кацига
 • Додаток за LED светло
 • Вградена покривка за дожд
 • Мрежести странични џебови
 • Рециклиран материјал

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Unisex
  Намена Outdoor
  Бренд JACK WOLFSKIN
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош