Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

RING SPORT Rx Aw 2201
Код на производ:
(RX AW 2201-0.5)
RING SPORT

RING SPORT Rx Aw 2201

Претходна цена
590 ДЕН
Моментална цена
590 ДЕН
Цена со попуст
413 ДЕН
Заштеда: 177 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NS Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
RING SPORT RX AW 2201-0,5 тегови со велкро 2 x 0,5 kg наменети за зајакнување на мускулите на рацете и нозете. Благодарение на Velcro, можете лесно да ги завиткате околу вашиот зглоб или глужд. Достапни се во две бои, црвена и портокалова. Овој фитнес реквизит е одличен избор за различни вежби - аеробик, вежби на под, кардио... Спецификации: Тегови за раце и нозе Фитнес опрема Велкро Состав: неопрен.
Подетално

RING SPORT RX AW 2201-0,5 тегови со велкро 2 x 0,5 kg наменети за зајакнување на мускулите на рацете и нозете. Благодарение на Velcro, можете лесно да ги завиткате околу вашиот зглоб или глужд. Достапни се во две бои, црвена и портокалова. Овој фитнес реквизит е одличен избор за различни вежби - аеробик, вежби на под, кардио...
Спецификации:

 • Тегови за раце и нозе
 • Фитнес опрема
 • Велкро
 • Состав: неопрен

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тегови
  Пол Unisex
  Намена Тренинг
  Бренд RING SPORT
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Тегови RX DB2819-10
  1.533 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.190 ДЕН
  Помош