Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Ear Plugs
Код на производ:
(NESS9175-618)
NIKE

NIKE Ear Plugs

Претходна цена
690 ДЕН
Моментална цена
690 ДЕН
Цена со попуст
552 ДЕН
Заштеда: 138 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • OS OS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Swim Ear plugs се чепчиња за пливање кои спречуваат водата да навлезе во ушите. Наменети се за професионални пливачи и сите останати кои уживаат во пливањето. Лесни за поставување и отстранување, овие приклучоци се удобни за носење и специјално дизајнирани за употреба во вода. Благодарение на нивната ергономска форма, тие ја држат водата подалеку од ушите и се незаменлив дел од вашиот комплет за пливање. Спецификација: Чепчиња за уши Специјално дизајнирани за употреба во вода Ергономска форма.
Подетално

Nike Swim Ear plugs се чепчиња за пливање кои спречуваат водата да навлезе во ушите. Наменети се за професионални пливачи и сите останати кои уживаат во пливањето. Лесни за поставување и отстранување, овие приклучоци се удобни за носење и специјално дизајнирани за употреба во вода. Благодарение на нивната ергономска форма, тие ја држат водата подалеку од ушите и се незаменлив дел од вашиот комплет за пливање.
Спецификација:

 • Чепчиња за уши
 • Специјално дизајнирани за употреба во вода
 • Ергономска форма

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Чепови за уши
  Пол Unisex
  Намена Пливање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош